Co vás čeká

Úniková chata vznikla na jaře roku 2020 a zatím ji absolvovali přes 150 týmů. Toto i nás napsali:
  • “Napínavá zábava, super vymyšlené úkoly a styl 80. let taky paráda.
  • Skvělá únikovka, velmi jsme si ji užili. Úkoly navazovaly, v šesti hráčích naprosto vyhovující. Doporučujeme. 
  • Úžasná zábava. Absolvovala jsem několik klasických únikovek, ale tohle je pecka.
  • Už jsme prošli pár únikovek a tato se rozhodně řadí mezi ty skvělé. Opravdu jsme procházeli celý dům, takže atmosféra byla super, úkoly byly zajímavé (a některé opravdu originální). Pan majitel byl k nám velmi vstřícný a ochotný. Děkujeme za krásný zážitek!”

Popis

Úniková hra v autenticky dobově zařízeném vojenském bunkru. Opevnění je skoro nedobytné. Na vás tedy leží nelehký úkol. Dostat se dovnitř.

Na úvod se seznámíte s dobově oděným motivátorem, který vás seznámí s pravidly hry. Poté to však již bude na vás. Pro správné řešení všech hádanek musíte využít jak vnitřní, tak venkovní prostory. 

Hra neobsahuje zbytečné množství elektroniky. Příběh je zasazen do období těsně po 2. světové válce.

Příběh

V tomto bunkru poblíž Brna se děje něco zvláštního.

 

Válka sice skončila, ovšem ne všichni složili zbraně. V této chaotické době je snadné sledovat své cíle. Stačí pár zbraní a loajálních osob. Nebo co když je vše jinak? Přece jen právě skončil světový konflikt a lidé jsou nervózní.

Vy jste v komunitě známí a lidé na vás dají. Však právě proto jste přemýšleli, že celou tuto nepřehlednou záležitost vyřešíte. Lidé toho napovídají. Věřili byste tomu, že jeden mladý policista vás zavolal s tím, že uvnitř něco tiká?…